تبلیغات
زندگی با هری پاتر - مصاحبه با دنیل رادکلیف


زندگی با هری پاتر

دنیل رادکلیف برای برنامه های تبلیغاتی تئاتر جدیدش اکوس که در برادوی امریکا انجام می شود، در این چند روز مصاحبه ها و فتوشوت های جدیدی از او منتشر شده است. حالا گفتگوی او با مجله Details را می توانید در ادامه خبر بخوانید…

دنیل رادکلیف موهای خود را به رنگ قرمز و طلایی در آورده است. ویدیویی از او در هنگام عکس برداری از او را می توانید در اینجا ببینید. متن کامل مصاحبه هم آنجا قابل خواندن است. توجه داشته باشید که متن کامل این مصاحبه، مناسب افراد کم سن و سال نیست.

خلاصه ای از صحبت های دن:

“هر وقت که بخوام، میتونم چهره هری پاتر رو از کاراکتر بازیگری خودم حذف کنم. نمیخوام اون رو وارد زندگی معمولی خودم بکنم.”

اما حالا که دوران کودکی رادکلیف با پاتر گذشته است، او می گوید فیلم های هری پاتر بیشتر از اینکه وحشتناک و عصبی باشد، سرگرم کننده است. او اضافه کرد: “خیلی خنده دار هست. فوق العاده است. هر روزه فیلمبرداری خوشحال و سرحال بودم. هر وقت هم که ناراحت بودم، هیچ ربطی به پاتر نداشته. این جور احساسات طبیعی هست، چون تو سن مسخره نوجوونی هستیم. تزلزل، غرور جوانی و این جور چیزها همش طبیعیه.”

حالا هری تو دام عشق خواهر رون، جینی افتاده است. رادکلیف در مورد این صحنه های عاشقانه این طور توضیح می دهد: “محجوب، خجالتی و چشم و گوش بسته.” رادکلیف به رابطه عاشقانه و رمانتیک شدید بین رون و لاوندر براون می گوید: “شهو؟ت انگیز.”

رادکلیف اولین باری که شروع به خواندن یادگاران مرگ کرد، در سفر هوایی بود. او می گوید: “واقعا خیلی هیجان انگیز بود. روی کتاب، جمله ای از چخوف نوشتم که در آخرین لحظات زندگی خود به همسرش گفت: ‘سلام، آخرین صفحه زندگی من است.’ که به نظرم واقعا در خور کتاب بود.”

 


نوشته شده در دوشنبه 23 خرداد 1390 ساعت 10:28 ق.ظ | توسط Jessica Riddle |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیستكد ماوس


// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);