تبلیغات
زندگی با هری پاتر - اما واتسون


زندگی با هری پاتر

سلام دوستان امروز میخوام یه مطلب از اما واتسون براتون بذارم

نام کامل:اما شارلوت دوئز واتسون

تولد:15 اوریل سال 1990

محل تولد:پاریس - فرانسه

اما واتسون با نام کامل اما شارلوت دوئز واتسون(به انگلیسی:Emma charlotte duerre watson )متولد 15 اوریل 1990 (16 اردیبهشت 1369)بازیگرو مانکن انگلیسی متولد فرانسه است که  یکی از 3 بازیگر اصلی مجموعه ی هری پاتر در نقش هرمیون گرینجر می باشد.

اما در پاریس فرانسه بدنیا امد. دختر جاکولین لوسبی و کریس واتسون که هر دو شغل وکالت داشتند.لازم به ذکر است که مادر بزرگ  اما واتسون یک فرانسوی است.اما تا5 سالگی در فرانسه بود و قبل از اینکه  همراه با مادرش و برادر کوچکترش الکس به اکسفورد نقل مکان کنند پدرو مادرش از هم جدا شده بودند.

واتسون از 6 سالگی/علاقهبه بازیگری داشت/وبرای چن سالی او در شعبه اکسفورد دلیجان تئاتر و هنر اموزش دید. و ببصورت پاره وقت نیز در تئاتر مدرسه ای خوانندگی -بازیگری و رقص را نیز اموزش دید.

او به رقص و ورزش علاقه ی زیادی دارد و  از بازی های هاکی و تنیس لذت می برد. و ماهیگیری را نیز می پسندد. او معمولا وقت خودرا با بازیهای رایانه ای و پینگ پونگ می گذراند.خوانواده ی او دارای 2 گربه به نامهای دومین و بابلز است که متعلق به او و برادرش هستند.بازیگران مورد علاقه ی او جانی دپ و جولیا رابرتز است.

 


نوشته شده در شنبه 7 اسفند 1389 ساعت 05:54 ب.ظ | توسط Jessica Riddle |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیستكد ماوس


// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);